+90 532 543 04 91

Sosyal Medyada Biz}

Nizip Çekyat Döşeme ve Tamir

Nizip Çekyat Döşeme ve Tamir

Nizip Çekyat Döşeme ve Tamir

Nizip çekyat döşeme ve tamir fiyatları çekyatın modeline ve ölçüsüne göre değişmektedir. Fiyatları etkileyen diğer faktör ise sünger değişimidir. Ayrıca standart fiyatı yoktur. Ama seçilecek kumaş türüne göre fiyatta değişiklik olabilir. Çünkü nizip koltuk döşeme firması atölyemizde her türlü koltuk, kanepe, çekyat yüz değişimi yapılmaktadır.

Kaplatmak istediğiniz koltuk, kanepe veya çekyatınızın resmini atıp yapılacak işlemleri bizimle paylaşmanız yeterlidir. Ayrıca kumaş tercihini söylediğiniz taktirde size daha net fiyat verilecektir. Aslında aklınızda kumaş tercihi yoksa biz size önerilerimizi sunmaktayız. Ama piyasada en çok giden kumaşlar tay tüyü ve ithal kadife kumaşlardır. Ayrıca tay tüyü ve ithal kadife kumaşlar çok tercih ediliyor. Ve diğer kumaşlara göre biraz daha uygun olması ve leke tutmama özelliği olmasından tercih edilmektedir. Fakat siline bilir leke tutmayan kumaşlar evde daha kullanışlıdır. Çünkü piyasada tay tüyü ve ithal kadife kumaşın kalitelisi ve kalite siz olanlarda mevcuttur. Görünümü aynı fakat metre kare gramajı düşük kumaşlar daha ucuza satılmaktadır.

Bu güler’de koltuk döşeme ve koltuk tamiri olarak sadece garanti veren kumaş firmalarıyla çalışmaktayız. Ucuz kumaş satan firmalar garanti vermediği için sıkıntıyı sonradan biz yaşamaktayız. Nizip çekyat döşeme fiyatları anlattığım gibi değişmektedir. Gaziantep’de bir çok semt’te hizmet vermekteyiz müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön planda olmuştur.

Çekyat Döşeme ve Tamir

Nizip çekyat tamiri hizmetinde firmamızın ana düşüncesi sizlerin memnuniyeti olmaktadır. Firmamızın yaptığı koltuk tamirini uzun yıllarca dayanacak kalitededir. Fakat dışarıdan bir zorlama ve darbe olduğu takdirde bu dayanıklılığını asla korumayacaktır. Ayrıca tamirat yaptırdığınız koltukların uzun seneler dayanması için koltuklarınızın asla dışarından darbe almaması gereklidir. Çünkü firmamız tamirat işlemi sırasında en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve asla masraftan kaçmamaktadır. Kimi zaman firmamız için yüzde yüz kar yapmak önemli değildir. Bunun yerine çok daha az kar yaparak sizlere çok daha iyi işler çıkarmayı amaçlayan bir firmadır. Ayrıca piyasada yer alan en kaliteli malzemeleri siz müşterilerimize sunmaktadır.

Koltuk Döşeme, Koltuk Tamiri, Gaziantep  Koltuk Döşeme ve Tamir, Gaziantep  Koltuk Döşeme, Gaziantep  Koltuk Tamiri, Nizip Koltuk Döşeme, Nizip Koltuk Tamiri, Berjer Döşeme ve Tamir, Sandalye  Döşeme ve Tamir, Klasik Kanepe  Döşeme, Chester  Kanepe  Döşeme, Çekyat Döşeme ve Tamir, Nizip Çekyat Makası Değişimi,

Berjer ve Sandalye Döşeme

Berjer döşeme ve tamir olarak, her model koltuk,berjer,sandalye renk ve cila değişimleri de firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

1.047 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHemen Ara