+90 532 543 04 91

Sosyal Medyada Biz}

Klasik Kanepe Döşeme

Klasik Kanepe Döşeme

Klasik Kanepe Döşeme

Klasik Kanepe Döşeme ve avangart koltuk takımı modelleri farklı olduğu için bir çok modelleri bulunmaktadır. Klasik kanepe döşeme ve yüz değişimi özen ve itina gerektiren bir iştir. Özellikle oymalı klasik koltukları daha da dikkat isteyen bir iş olduğu için gerek sökümü gerek döşemesi ayrı ayrı dikkat ve özen gerekmektedir. Nizip klasik koltuk döşeme fiyatları koltuğun modeline göre ve seçilecek kumaş türüne göre değişmektedir. Koltuğun resmini ya da kendisini canlı görmeden kesin bir fiyat vermek imkansızdır. Önce koltuğun modeli görülür sonra seçilecek kumaş türüne göre fiyat belirlenir.

Bazen müşterilerimiz telefonla arayarak ısrarla koltuk takımım var fiyat verebilir misiniz demektedirler. Koltuğun resmi olmadan fiyat veremediğimizi söylesek, ortalama fiyat istemekteler. Görmeden fiyat verilemez. Koltuk takımının resmi whatsapp tan atılırsa o zaman ortalama bir fiyat ortaya çıkmaktadır. Koltuk takımlarının ölçüleri genelde birbirine yakındır. Klasik koltuk takımlarının döşemesi ve cilası özenle yapılmalıdır. Cilası ucuza kaçılmamalıdır çünkü ucuz cila yapılırsa döşenirken bile cilada çatlamalar ortaya çıkar. Kalite her zaman önemlidir. Güzel ve kullanışlı olsun diyorsanız kaliteden kaçmayınız derim. Koltuk döşeme, koltuk tamiri veya koltuk imalatı için bizimle iletişime geçerseniz sizlere yardımcı olabiliriz.

Nizip Klasik Kanepe Döşeme

Nizip Klasik Kanepe döşeme ve koltuk tamiri hizmetinde firmamızın ana düşüncesi sizlerin memnuniyeti olmaktadır. Firmamızın yaptığı tamirler yıllar boyunca dayanacak güce sahiptir. Fakat dışarıdan bir zorlama ve darbe olduğu takdirde bu dayanıklılığını asla korumayacaktır. Tamirat yaptırdığınız koltukların uzun seneler dayanması için koltuklarınızın asla dışarından darbe almaması gereklidir. Firmamız tamirat işlemi sırasında en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve asla masraftan kaçmamaktadır. Firmamız için yüzde yüz kar yapmak önemli değildir. Bunun yerine çok daha az kar yaparak sizlere çok daha iyi işler çıkarmayı amaçlayan firmamız, kendini bu doğrultuda geliştirmektedir. En kaliteli malzemeleri bulmak için firmamız her zaman piyasa araştırması yapmakta ve piyasada yer alan en kaliteli malzemeleri sizlere sunmaktadır.

Koltuk Döşeme, Koltuk Tamiri, Gaziantep  Koltuk Döşeme ve Tamir, Gaziantep  Koltuk Döşeme, Gaziantep  Koltuk Tamiri, Nizip Koltuk Döşeme, Nizip Koltuk Tamiri, Berjer Döşeme ve Tamir, Sandalye  Döşeme ve Tamir, Klasik Kanepe  Döşeme, Chester  Kanepe  Döşeme, Çekyat Döşeme ve Tamir, Nizip Klasik Kanepe Döşeme,

Berjer ve Sandalye Döşeme

Berjer döşeme ve tamir olarak, her model koltuk, berjer, sandalye renk ve cila değişimleri de firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Sandalye döşeme ve tamir, koltuk döşeme ve çok daha fazlası firmamızla ilk günkü temiz ve konforlu haline kavuşabilir. Yıllar önce aldığınız koltuklar zaman geçtikçe ilk günkü kalitesini kaybedip dinlenme zamanlarınızda sizi rahatsız edebilir. Firmamız yaptığı koltuk, berjer, sandalye döşeme ve tamir değişimlerinde size mobilyalarınızı ilk aldığınızdaki konforu da vaat ediyor.

1.294 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHemen Ara