+90 532 543 04 91

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme

Koltuk döşeme firması olarak; koltuklarınız da uzun kullanımdan dolayı oluşan çürüme ve yırtılmaların tamirini ve döşemesini yapmak amacıyla sizlerin hizmetinizdeyiz. Koltuk yüz değişimi firması olarak gelişen teknolojiyi de kullanarak siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda koltuklarınızı yeniliyoruz. Koltuk döşeme işlemi uzmanlık gerektiren bir iştir. Müşteriler genellikle yeni koltuk takımı almaktansa daha ucuza mal edebilmek için koltuklarını tamir ettirip, yaptırmaktadırlar. Eğer koltuklarınızı tamir ettirdiğiniz firma alanında uzman değilse koltuklarınız hemen yıpranabilir, size zarara uğratabilir. Koltuk kaplama ve tamir ekibi olarak alanında uzman kadro ve son teknoloji araç gereçlerle koltuklarınızın ömrünü uzatıyoruz. Koltuk Tamiri firması kuruluşundan bu yana pek çok müşterinin isteği doğrultusunda tamir işlemlerini gerçekleştirdi. Müşterilerimiz durumlarından çok memnun kaldılar ve ürünlerini uzun süre kullandılar.

Koltuk DöşemeKoltuk Tamiri

Koltuk tamiri hizmetinde firmamızın ana düşüncesi sizlerin memnuniyeti olmaktadır. Firmamızın yaptığı tamirler yıllar boyunca dayanacak güce sahiptir. Fakat dışarıdan bir zorlama ve darbe olduğu takdirde bu dayanıklılığını asla korumayacaktır. Tamirat yaptırdığınız koltukların uzun seneler dayanması için koltuklarınızın asla dışarından darbe almaması gereklidir. Firmamız tamirat işlemi sırasında en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve asla masraftan kaçmamaktadır. Firmamız için yüzde yüz kar yapmak önemli değildir. Bunun yerine çok daha az kar yaparak sizlere çok daha iyi işler çıkarmayı amaçlayan firmamız, kendini bu doğrultuda geliştirmektedir. En kaliteli malzemeleri bulmak için firmamız her zaman piyasa araştırması yapmakta ve piyasada yer alan en kaliteli malzemeleri sizlere sunmaktadır. Koltuk yenilime firması kuruluşundan bu yana pek çok müşterinin isteği doğrultusunda tamir ve döşeme işlemlerini gerçekleştirdi. Müşterilerimiz durumlarından çok memnun kaldılar ve ürünlerini uzun süre kullandılar.

Berjer ve Sandalye Döşeme

Berjer döşeme ve tamir olarak, her model koltuk, berjer, sandalye renk ve cila değişimleri de firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Sandalye döşeme ve tamir, çok daha fazlası firmamızla ilk günkü temiz ve konforlu haline kavuşabilir. Yıllar önce aldığınız koltuklar zaman geçtikçe ilk günkü kalitesini kaybedip dinlenme zamanlarınızda sizi rahatsız edebilir. Firmamız yaptığı koltuk, berjer, sandalye döşeme ve tamir değişimlerinde size mobilyalarınızı ilk aldığınızdaki konforu da vaat ediyor.

1.502 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Kürşat dedi ki:

    Çok kaliteli ve güzel işçilikle bu şekilde ilerlemeniz temennisiyle teşekkürler Nizip koltuk döşeme başarılar hayırlı işler.

  2. Müslüm dedi ki:

    Şanlıurfa Suruçtada hizmet veriyormusunuz

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHemen Ara