+90 532 543 04 91

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurulduğu 2004 yılından itibaren faaliyet gösteren Nizip Koltuk Döşeme uzman kadrosu, kalite anlayışı müşteri odaklı olması neticesinde kısa zamanda Gaziantep geneli hak ettiği saygın yeri almıştır. Amacımız dürüstlük ve kaliteli işçilik ilkelerinden ödün vermeden en kaliteli malzeme ve işçiliği sizlere sunarak ürünlerimizin zamanında ve sorunsuz teslimidir.

“En iyi reklam mutlu müşterilerdir” parolası ile yola çıkan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet etmek adına tüm Gaziantep ve ilçeleri geneli hizmet vermektedir. “Nizip Koltuk Döşeme” firması“Kalite ve Güven” ile özdeşleştiren ve sektöre Özel Ölçüde her modeli yaparak sektöre imzasını atmıştır. İş ve yaşam dengesinin sürdürülebilir düşünce üzerinden ilerlediği fikrine inanan Tekirdağ Koltuk döşeme, Evlerinizdeki çeşitli kullanım senaryolarını göz önünde bulundurarak; tasarım stratejisini insan odaklı, yaşam kalitesini arttıran ve eco sistemi koruyan ürün alternatifleri çerçevesinde kurgulayarak yola çıkmıştır.

Koltuk döşeme ve tamir

Koltuk döşeme ve Koltuk tamiri firması olarak siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelen en iyi hizmeti sizlere vermeye çalışıyoruz. Resmini bizler ile paylaşmış olduğunuz koltuk. kanepe. berjer veya sandalye için bizlerden almış olduğunuz fiyatta mutabık isek evinize servis aracı yönlendirmekteyiz. Servis aracımız sizlere ulaştığında araç içerisinde bulunan kumaş örneklerini siz değerli müşterimize sunmaktadır. En çok tercih edilen ürünlerin başında günlük hayatı kolaylaştıran koltuk takımları, çekyat takımları, sandalye, berjer, puf  veya salon takımlarımız geliyor. Küçülen yaşam alanları nedeniyle açıla bilir ve ayrıla bilir koltuk takıları, çok önemli. Kullanım kolaylığı ve işlevselliğin Nizip koltuk döşeme firması tasarımlara yansıması artık kaçınılmaz olmuştur.

Call Now ButtonHemen Ara