+90 532 543 04 91

Sosyal Medyada Biz}

Berjer Döşeme ve Tamir

Berjer Döşeme ve Tamir

Berjer Döşeme ve Tamir

Berjer Döşeme ve Tamir olarak, her model koltuk, berjer, sandalye renk ve cila değişimleri de firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Herkes tarafından bilinir ki koltuk takımı deyince akla ilk gelen iki adet kanepe ve iki adet berjer şeklindedir, tabi standart ölçülerde diyebileceğimiz salonlar için uygun olan bu şekildedir. Standartlardan daha büyük olan salonlar için Koltuk Takımının dışında dinlenme köşesi veya çay köşesi de dediğimiz özel köşeler vardır bu köşelerde genellikle oturumu rahat üzerine kendinizi bıraktığınızda huzur bulabileceğiniz nitelikte Berjer Modelleri tercih edilir. Bunun diğerlerinden bir diğer farkı da renk olarak ve modeli itibarıyla farklı olmaları ile ön planda olurlar. Bunu aslında bir aksesuar olarak da düşünebiliriz, yaşadığımız evin herhangi bir bölümünde kullanmak istediğimizde rahatlıkla bulunduğu ortama uyum sağlayacaklardır. Mesela berjerleri salonda mı kullanıyorsunuz bunu istediğinizde balkonunuz, verandanız veya yatak odanızda dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz unutmamalısınız.

Berjer Döşeme ve TamirBerjer Kaplama,Berjer Yüzleme,Berjer Modelleri

Uzun yıllar kullandığınız Berjer Koltuk varsa elinizde renginden sıkılmış olabilirsiniz veya istenmeyen bir durumla karşılaşmış olabilirsiniz üzerine bir şeyler dökülmüş olabilir. Kumaşı yırtılmış olabilir, iskelet aksamı kırılmış olabilir ve bunun gibi daha bir çok olumsuzluk olabilir ne yapayım diye düşünüp endişeye kapılmayın bu aşamada üç seçeneğiniz var ya tamamıyla berjer’den vazgeçip çöpe atarak gidip yenisini almak yada olduğu gibi kullanmaya devam etmek, yada işinin ehli bir Nizip Koltuk Döşeme atölyesi araştırıp bulduktan sonra Berjer Döşeme veya Berjer Tamiri konusunda yardım alarak istediğiniz kumaş ve istediğiniz renkte onarım yaptırıp yine uzun yıllar kullanmaya devam etmek.

Koltuk Döşeme,

Koltuk Tamiri,

Gaziantep  Koltuk Döşeme ve Tamir,

Gaziantep  Koltuk Döşeme,

Gaziantep  Koltuk Tamiri,

Nizip Koltuk Döşeme,

Nizip Koltuk Tamiri, Berjer Döşeme ve Tamir, Sandalye  Döşeme ve Tamir, Klasik Kanepe  Döşeme, Chester  Kanepe  Döşeme, Çekyat Döşeme ve Tamir,

Berjer Döşeme,Berjer Tamiri,Berjer Modelleri,Berjer Fiyatları

Bu aşamada karar merci sizsiniz yenisiyle yarı fiyatına Berjer Döşeme yaptırmak mı dersiniz yoksa iki katı para ödeyerek yenisini almak mı mantıklı olur sizce? Nizip Koltuk Döşeme Atölyesi olarak uzman ekip arkadaşlarımız ile sizlere bu manada destek vermeye hazırız. Firmamız Berjer Döşeme ve Tamir dışında bir çok alanda hizmetlerimiz vardır.

1.130 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHemen Ara