+90 532 543 04 91

Sosyal Medyada Biz}

Cinderesi Koltuk Döşeme-Koltuk Tamiri

Cinderesi Koltuk Döşeme-Koltuk Tamiri

Cinderesi Koltuk Döşeme-Koltuk Tamiri

Cinderesi Koltuk Döşeme-Koltuk Tamiri işlemi koltuğunuz tarzına uygun olan kumaş seçimi ile başlar. Adresiniz de keşif işlemine gelen uzman ekibimiz kumaş kartelası ile sizlere değişik renk ve modeller de kumaş seçenekleri sunarak koltuğunuza en uygun döşemelik kumaşı seçmenize yardımcı olmaktadır. Kumaş ve renk seçimin den sonra atölyemize getirilen koltuk takımlarınız sökülerek iskeletin durumuna göre bakımı ve sağlamlaştırılması yapıldıktan sonra döşeme işlemine geçilir. Döşeme ve Tamiri işlemin de koltuğun model ve yapısına uygun kumaş seçimi çok önemlidir. Döşemelik Kumaş çeşitleri için de suni deri, nubuk, taytüyü, deri, süet kumaş seçenekleri olduğu gibi, siline bilinir, yıkana bilinir, leke tutmayan kumaşlar en çok tercih edilen kumaş çeşitlerindendir.

Cinderesi Koltuk Döşeme hizmeti veren firmamız yılların deneyimi ile sizlere garantili ve kaliteli işçilik sunmaktadır.

Cinderesi Koltuk Tamiri

Uzun yıllar aynı model kullanımından dolayı sıkılmalar söz konusu olmaktadır. Firmamız müşterilerinin isteği doğrultusun da ve koltuk takımınıza uygun olan dizaynı yaparak modellerini değiştirmektedir. Cinderesi Koltuk Tamiri işlemlerin de koltuğunuzun estetik görüntüsünü bozmadan sizleri yeni koltuklarınıza kavuşturmaktadır. Her türlü koltuk takımlarınız, çekyat, köşe takımı, klasik veya modern koltuk takımları, sandalye ve kanepe takımlarınızı istediğiniz renk ve model kumaşlarla yenilemektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle sizlere hizmet sunmaktadır.

Cinderesi Koltuk Döşeme,

Cinderesi Koltuk Tamiri,

Cinderesi Koltuk Döşeme-Koltuk Tamiri,

Cinderesi Koltuk Döşeme ve Tamir,

Cinderesi Sandalye Döşeme ve Tamir,

Cinderesi Berjer Döşeme ve Tamir,

Cinderesi Çekyat Döşeme ve Tamir,

Cinderesi Kanepe Döşeme ve Tamir,

Cinderesi Chester Kanepe Döşeme ve Tamir,

Cinderesi Koltuk İmalatı,

Cinderesi Koltuk Kaplama,

Cinderesi Koltuk Döşeme Fiyatları,

Cinderesi Koltuk Döşeme Modelleri,

Cinderesi Koltuk Döşeme Yapan Firmalar,

Cinderesi Koltuk Yüz Değişimi,

Döşemelik Kumaş Çeşitleri,

Berjer ve Sandalye Döşeme

Berjer Döşeme ve Tamir olarak, her model koltuk, berjer, sandalye renk ve cila değişimleri de firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Sandalye Döşeme ve Tamir, Koltuk Döşeme ve çok daha fazlası firmamızla ilk günkü temiz ve konforlu haline kavuşabilir. Yıllar önce aldığınız koltuklar zaman geçtikçe ilk günkü kalitesini kaybedip dinlenme zamanlarınızda sizi rahatsız edebilir. Firmamız yaptığı koltuk, berjer, sandalye döşeme ve tamir değişimlerinde size mobilyalarınızı ilk aldığınızdaki konforu da vaat ediyor.

1.358 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHemen Ara