+90 532 543 04 91

Sosyal Medyada Biz}

Çekyat Döşeme ve Tamir

Çekyat Döşeme ve Tamir

Çekyat Döşeme ve Tamir fiyatları çekyatın modeline ve ölçüsüne göre değişmektedir. Fiyatları etkileyen diğer faktör ise sünger değişimidir. Standart fiyatı yoktur seçilecek kumaş türüne göre fiyatta değişiklik göstere bilir. Çekyat Koltuk Döşeme ve Tamir Firması atölyemizde her türlü koltuk, kanepe, çekyat ve oturma grubu bir çok koltuk takımının yüz değişimi yapılmaktadır.

Kaplatmak istediğiniz koltuk, kanepe veya çekyatınızın resmini atıp yapılacak işlemleri bizimle paylaşıp ve kumaş tercihini söylediğiniz taktirde size yardımcı olacağız. Eğer aklınızda kumaş tercihi yoksa biz size önerilerimizi sunmaktayız. Piyasada en çok giden kumaşlar tay tüyü ve ithal kadife kumaşlardır. Neden tay tüyü ve ithal kadife kumaşlar çok tercih ediliyor? nedeni diğer kumaşlara göre biraz daha uygun olması ve leke tutmama özelliği olması tercih edilme nedenlerindendir. Silinebilir leke tutmama özelliği evde daha kullanışlıdır. Piyasada tay tüyü ve ithal kadife kumaşın kalitelisi ve kalitesiz olanlarda mevcuttur. Görünümü aynı fakat metre kare gramajı düşük kumaşlar daha ucuza satılmaktadır.

Bu güler’de koltuk döşeme ve koltuk tamiri olarak sadece garanti veren kumaş firmalarıyla çalışmaktayız. Ucuz kumaş satan firmalar garanti vermediği için sıkıntıyı sonradan biz yaşamaktayız. Çekyat Döşeme Fiyatları anlattığım gibi değişmektedir. Gaziantep’de bir çok semt’te hizmet vermekteyiz müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön planda olmuştur.

Çekyat Döşeme ve TamirNizip Koltuk Döşeme

Nizip Koltuk Döşeme hizmetinde firmamızın ana düşüncesi sizlerin memnuniyeti olmaktadır. Firmamızın yaptığı tamirler yıllar boyunca dayanacak güce sahiptir. Fakat dışarıdan bir zorlama ve darbe olduğu takdirde bu dayanıklılığını asla korumayacaktır. Tamirat yaptırdığınız koltukların uzun seneler dayanması için koltuklarınızın asla dışarından darbe almaması gereklidir. Firmamız tamirat işlemi sırasında en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve asla masraftan kaçmamaktadır. Firmamız için yüzde yüz kar yapmak önemli değildir. Bunun yerine çok daha az kar yaparak sizlere çok daha iyi işler çıkarmayı amaçlayan firmamız, kendini bu doğrultuda geliştirmektedir. En kaliteli malzemeleri bulmak için firmamız her zaman piyasa araştırması yapmakta ve piyasada yer alan en kaliteli malzemeleri sizlere sunmaktadır.

Koltuk Döşeme, Koltuk Tamiri, Gaziantep  Koltuk Döşeme ve Tamir, Gaziantep  Koltuk Döşeme, Gaziantep  Koltuk Tamiri, Nizip Koltuk Döşeme, Nizip Koltuk Tamiri, Berjer Döşeme ve Tamir, Sandalye  Döşeme ve Tamir, Klasik Kanepe  Döşeme, Chester  Kanepe  Döşeme, Çekyat Döşeme ve Tamir,

Berjer ve Sandalye Döşeme

Berjer döşeme ve tamir olarak, her model koltuk, berjer, sandalye renk ve cila değişimleri de firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Sandalye döşeme ve tamir, koltuk döşeme ve çok daha fazlası firmamızla ilk günkü temiz ve konforlu haline kavuşabilir. Yıllar önce aldığınız koltuklar zaman geçtikçe ilk günkü kalitesini kaybedip dinlenme zamanlarınızda sizi rahatsız edebilir. Firmamız yaptığı koltuk, berjer, sandalye döşeme ve tamir değişimlerinde size mobilyalarınızı ilk aldığınızdaki konforu da vaat ediyor.

1.083 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHemen Ara